هیدروفیشیال

هیدروفیشیال چیست؟ امروزه روش های مختلفی برای درمان و یا پاکسازی پوست وجود دارد. فیشیال یکی از روش های درمانی برای مشکلات پوستی است که به کمک آن سلول های مرده روی سطح پوست را از بین می برند و منافذ پوست را پاکسازی می کنند. فیشیال پوست در طی چند مرحله انجام می شود که با کمک این روش باعث جوانسازی و آبرسانی پوست صورت گرفته و تقریبا مشکلات پوستی را برطرف می سازد.

 

هیدروفیشیالهیدروفیشیال

هیدروفیشیال یک دستگاه میکرودرم می باشد که برای انجام مراقبت های پوستی از آن استفاده می کنند. این دستگاه ابرسانی و اکسیژن رسانی پوست را انجام می دهد. از هیدروفیشیال به عنوان دستگاه پاکسازی کامل پوست در کیلنیک های زیبایی استفاده می کنند.

دستگاه هیدروفیشیال را برای پوست های مختلف از جمله پوست صورت های بسیار حساس، می توان بدون هیچ محدودیتی استفاده کرد. این دستگاه برای انواع پوست ها قابل تنظیم است و بدون هیچ نگرانی می توان درمان را برای انواع پوست های مختلف اجرا کرد.

روش کار با دستگاه هیدرو فیشیال

در قسمت جلو دستگاه هیدروفیشیال سه مخزن طراحی شده است. مخزن اول جایگاه مایعی است که جهت پاکسازی استفاده می کنند. در مخزن دوم می توان موادی که برای مرطوب سازی یا جوان سازی پوست استفاده می شود، قرار داد.

هم چنین در مخزن آخرمایع  پاکسازی و تمیز کردن لوله های داخلی دستگاه می ریزند. زمانی که قصد تمیز کردن لوله های داخلی دستگاه کرده اید، مایع مورد نظر را باید مخزن سومی یا آخری بریزید.

در قسمت پایین مانیتور سه دکمه قرار دارد که اولین دکمه از چپ برای تنظیم کردن فشار آب است. دکمه دوم برای انتخاب مخزن دستگاه کاربرد دارد. دکمه آخر هم برای تنظیم فشار و همچنین مکش دستگاه است.

در پشت دستگاه هیدرو فیشیال دو مخزن وجود دارد که یکی از مخزن ها برای تولید آب اکسیژنه است. مخزن بعدی یا همان مخزن دوم هم برای ضایعات دستگاه است.

مراقبت های بعد از هیدروفیشیال

  • از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن تا چند روز دوری کنید. در صورت قرار گرفتن در آفتاب حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.
  • بعد از یک روز از درمان هیدروفیشیال می توانید درمان های دیگر را انجام دهید.
  • بعد از ۴۸ ساعت می توانید داروهای موضعی مانند اسید سالسیک را استفاده کنید.
  • تا چند روز بعد از درمان در معرض گرما و رطوبت مانند سونا یا کاردیو قرار نگیرید.
  • روتین مراقبتی پوست خود را رعایت کنید.

 

دکتر ماهنوش کریمی

پوست،مو،زیبایی،لیزر موهای زائد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *