_
سوالات متداول
_

پاسخ دکتر ماهنوش کریمی به سوالات شما

سوالات متداول

در صورت پیدا نکردن جواب سوال خود، از طریق فرم سوال خود را ارسال نمایید .

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

برخی از ژل ها دارای غلظت و کیفیت بالاتری هستند که باعث می شوند بیشتر در زیر بافت لب باقی بمانند. البته روش و مهارت پزشک یا متخصص در تزریق ژل لب نیز در ماندگاری آن بسیار موثر است.  به طور کلی، ماندگاری تزریق ژل لب با توجه به نوع ژل استفاده شده بین ۶ ماه تا ۱۸ ماه متغیر است.

آیا تزریق بوتاکس دردناک است؟

تزریق بوتاکس معمولاً دردناک نیست و بیشتر افراد درد چندانی را تجربه نمی کنند. البته میزان درد ممکن است به عوامل مختلفی مانند آستانه تحمل درد، نوع و برند ژل، تکنیک تزریق و سبک زندگی بستگی داشته باشد.

اندولیفت صورت چقدر زمان می برد؟

مدت زمان اندولیفت صورت بستگی به نوع و تکنیک درمانی انتخاب شده دارد. به طور کلی، یک جلسه اندولیفت صورت بین ۱۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد. البته این زمان فقط شامل مرحله درمان لیزری است و دوره نقاهت و بهبودی پس از عمل ممکن است تا چند هفته یا چند ماه طول بکشد.

درمان پروفایلو چند جلسه ای است؟

درمان پروفایلو معمولاً در سه جلسه انجام می شود. بین هر جلسه، چهار هفته فاصله است و در این مدت به صورت مداوم، آبرسانی به پوست بهبود پیدا می کند.  البته تعداد جلسات ممکن است با توجه به نظر پزشک و وضعیت پوست شما متفاوت باشد. به طور کلی می توان انتظار داشت که نتایج تزریق پروفایلو، حدود شش ماه دوام داشته باشد.

سایر سوالات

سوالات ليزر

آیا لیزر باعث ناباروری یا سرطان می گردد؟

این ادعا بدون پایه و اساس علمی است و هیچ مطالعه معتبری این خطر را تایید نکرده است. لیزر فقط به سطح پوست نفوذ میکند و به اندام های داخلی که مسئول باروری هستند نمی رسد. بنابراین، تاثیر منفی لیزر بر باروری یا سبب ایجاد سرطان نمی شود.

آیا لیزر در رفع موهای زیرپوستی هم تاثیر دارد؟

بله، لیزر می تواند در رفع موهای زیرپوستی کمک کند. لیزر با ارسال پالس های نوری به فولیکول های مو، آنها را نابود می کند و جلوی رشد مجدد مو را می گیرد.

از دکتر بپرسید ...

 

سوالات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید، در اسرع وقت جواب سوالات شما ارسال خواهد شد .